Miejsce z historią w tleLokalizacja i komunikacja...

Pełna zieleni Różanka to jedno z najciekawszych i rozwijających się osiedli Wrocławia. To właśnie tam, niedaleko Odry, przy ulicy Obornickiej i Młynarskiej, powstaje Nowe Miasto Różanka – niezwykłe osiedle o ciekawej i zróżnicowanej architekturze, w którym stworzysz swój domowy azyl.Idealne miejsce do rozpoczęcia podróżyW pobliżu osiedla kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, a z terenu inwestycji można szybko dostać się na Autostradową Obwodnicę Wrocławia w kierunku Łodzi i Warszawy lub na A4 do Katowic, czy krajową drogę numer S5, która prowadzi do Poznania. Osoby preferujące podróże koleją będą mogły korzystać z udogodnienia, jakie oferuje możliwość szybkiego dojazdu na dworzec PKP – Wrocław Nadodrze. Podróż tam zajmie niespełna kwadrans. Jeśli planujesz wyjazdy służbowe lub często podróżujesz komunikacją miejską, ta lokalizacja jest dla Ciebie wprost idealna!Dobre sąsiedztwo...

Codzienne zakupy będą równie wygodne dzięki funkcjonującym w pobliżu punktom handlowym i usługowym. W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są sklepy, apteki, lokale gastronomiczne, stacje benzynowe oraz szpital i gabinety medyczne.Twoja pociecha jest tu bezpiecznaUdogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą funkcjonujące nieopodal placówki opiekuńcze i edukacyjne: żłobek przy ulicy Jugosłowiańskiej, przedszkole Różanka, szkoła podstawowa przy ulicy Czeskiej czy przedszkole przy ulicy Obornickiej. Liczne ośrodki edukacyjne znacznie ułatwią przekazanie Twojej pociechy pod dobrą opiekę, a Ty będziesz mógł poczuć komfort, wiedząc, że jest tuż obok.

...


Miejsce relaksu i rozrywkiSłoneczne popołudnie możesz spędzić na świeżym powietrzu w pobliżu Odry na jednej z miejskich plaż. Nieopodal znajdują się także parki wodne, ogródki działkowe, w których spędzisz miłe chwile z rodziną lub w spokoju odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Codzienne zakupy będą możliwe w mniejszych sklepach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla lub w pobliskim centrum handlowym. Bliskość Rynku oraz artystycznego Nadodrza zapewni rozrywkę na wysokim poziomie kulturalnym.

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij